Hlasujte pro nejlepšího amerického Idola!

13. května 2010 v 17:38 |  Media
Billboard - anketa
Americký hudební server billboard.com spustil tenhle měsíc anketu o nejlepšího soutěžícího z americké castingové reality show American Idol. V USA právě finišuje 9. sezona téhle populární show a od nové sezony na americký trh vtrhne jiná obdoba téhle soutěže - původní britský výrobek X Factor.

Od dnešního dne se hlasuje i o nejlepšího zpěváka, který vzešel z téhle soutěže (pro nejlepší zpěvačku ze soutěže se už nějakou dobu hlasovalo). Hlasovat tedy pochopitelně můžeme i pro Adama Lamberta, který skončil v 8. sérii na 2.místě. Nutno však podotknout, že druhé místo bylo překvapením, protože od začátku živých kol byl jasným favoritem na výhru. Nakonec však vyhrál "chlapec od vedle" popák Kris Allen.

Billboard.com týden, co týden sestavuje oficiální americkou singlovou hitparádu. Těsně před spuštěním hlasovaní zveřejnil své vlastní výsledky o nejlepšího soutěžícího z American Idol. Aby vše bylo objektivní soutěžící posuzoval podle tří kritérií
- prodeje alb
- prodeje písniček
- hranost v rádiích

Lambert se umístil na skvělém 12. místě, i když měl značně menší čas na nahrání takových výsledků, jako jiní soutěžící. Těsně před ním na 11. místě je právě Kris Allen. Anketu Billboardu vyhrál vůbec první vítěz téhle show Kelly Clarkson. Za ní v závěsů Carrie Underwood a Chris Daughtry. Teď je vše v rukou fanoušků. Co myslíte, je Adam to nejlepší co American Idol nabídl?

HLASUJTE ZDE

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama